MWC Core 2.0.0 - en to tr translation catalogue (775 entries)

en:  %1$s ending in %2$s (expires %3$s/%4$s)
tr:  Son dört hanesi %2$s olan %1$s kartı (son kullanma tarihi: %3$s/%4$s)

en: %1$s %2$s in the amount of %3$s%4$s
tr: %3$s%4$s tutarında %1$s%2$s

en: %1$s (#%2$s)
tr: %1$s (%2$s)

en: %1$s amount of %2$s added to order by GoDaddy Payments Smart Terminal
tr: %1$s tutarında %2$s ücreti GoDaddy Payments Akıllı Terminal tarafından siparişe eklendi

en: %1$s has been removed from Selling In-Person. This catalog will no longer sync to WooCommerce
tr: %1$s, Yüz Yüze Satış’tan kaldırıldı. Bu katalog artık WooCommerce’e senkronize edilmeyecek.

en: %1$s has been removed. Products will no longer be synced to this catalog. To remove any products already synced you must delete them manually.
tr: %1$s kaldırıldı. Ürünler artık bu kataloğa senkronize edilmeyecek. Önceden senkronize edilmiş tüm ürünleri kaldırmak için bu ürünleri manuel olarak silmeniz gerekir.

en: %1$sCatalogs%2$s
tr: %1$sKataloglar%2$s

en: %1$sCustomize Terminal%2$s
tr: %1$sTerminali Özelleştir%2$s

en: %1$sDevices%2$s
tr: %1$sCihazlar%2$s

en: %1$sNote:%2$s Your site is using a temporary domain that cannot be indexed by search engines. Change your primary domain via the %3$sWoo store management area%4$s. Learn more about %5$sconnecting a domain%6$s.
tr: %1$sNot:%2$s Siteniz, arama motorlarının dizin oluşturamadığı geçici bir alan adı kullanıyor. %3$sWoo mağaza yönetimi alanını%4$s kullanarak birincil alan adınızı değiştirin. %5$sAlan adı bağlama%6$s hakkında daha fazla bilgi alın.

en: %1$sShop Smart Terminal%2$s
tr: %1$sAkıllı Terminal Satın Al%2$s

en: %1s transaction declined due to billing address mismatch for %2s ending in %3$s.
tr: Sonu %3$s ile biten %2s ödeme yönteminin fatura adresi eşleşmediği için %1s işlemi reddedildi.

en: %s Virtual Terminal
tr: %s Sanal Terminali

en: 2-day shipping.
tr: 2 gün içinde kargoya verilir.

en: 2-letter ISO 3166 country code.
tr: 2 harfli ISO 3166 ülke kodu.

en: 3-letter ISO 4217 currency code.
tr: 3 harfli ISO 4217 ülke kodu.

en: A 3rd-party email editing plugin has been detected on your store.
tr: Mağazanızda üçüncü taraf e-posta düzenleme eklentisi olduğunu tespit ettik.

en: A Global Trade Item Number is used to uniquely identify your product on Marketplaces & Social product listings. It can be found next to the barcode.
tr: Küresel Ticaret Öğesi Numarası, ürününüzü Pazarlar ve Sosyal ürün listelemelerinde benzersiz şekilde tanımlamak için kullanılır. Bu numarayı barkodun yanında görebilirsiniz.

en: A Manufacturer Part Number is used to uniquely identify your product on Marketplaces & Social product listings. Only use the MPN assigned by the manufacturer.
tr: Üretici Parça Numarası (MPN), ürününüzü Pazarlar ve Sosyal ürün listelemelerinde benzersiz şekilde tanımlamak için kullanılır. Yalnızca üreticinizin atadığı MPN’i kullanın.

en: A channel UUID is required.
tr: Kanal UUID’si gerekli.

en: A draft listing has been created for this product on %s.
tr: Bu ürün için %s üzerinde taslak listeleme oluşturuldu.

en: A draft listing will be automatically created once the product meets the requirements below. %1$sLearn more about product sync%2$s
tr: Ürün aşağıdaki gereksinimleri karşıladığında otomatik olarak bir taslak listeleme oluşturulur. %1$sÜrün senkronizasyonu hakkında daha fazla bilgi alın%2$s

en: A list of available options for the email notification setting control.
tr: E-posta bildirimi ayarı kontrolü için mevcut seçeneklerin listesi.

en: A list of available options for the email notification setting values.
tr: E-posta bildirimi ayarı değerleri için mevcut seçeneklerin listesi.

en: A list of available options for the onboarding setting control.
tr: Başlangıç ayarı kontrolü için mevcut seçeneklerin listesi.

en: A list of available options for the onboarding setting values.
tr: Başlangıç ayarı değerleri için mevcut seçeneklerin listesi.

en: A list of businesses.
tr: İşletme listesi.

en: A list of categories that the email notification belongs to.
tr: E-posta bildiriminin ait olduğu kategorilerin listesi.

en: A list of placeholders that are available for the email notification.
tr: E-posta bildirimi için kullanılabilen yer tutucularının listesi.

en: A list of stores associated with the business.
tr: İşletmeyle ilişkilendirilmiş mağazaların listesi.

en: A list of wallets to disable.
tr: Etkisizleştirilecek cüzdanların listesi.

en: A non-empty settings or subgroups parameter must be provided.
tr: Boş olmayan bir ayarlar veya alt gruplar parametresi sağlanmalıdır.

en: A non-empty settings parameter must be provided.
tr: Boş olmayan bir ayarlar parametresi sağlanmalıdır.

en: A payment capture of %s was successfully voided
tr: %s tutarında bir ödeme başarıyla geçersiz kılındı

en: A payment of %s was successfully captured via GoDaddy Payments Hub
tr: %s tutarında ödeme GoDaddy Payments Hub tarafından başarıyla alındı

en: A product ID is required.
tr: Ürün no’su gereklidir.

en: A refund of %s was successfully processed via GoDaddy Payments Hub
tr: %s tutarında para iadesi GoDaddy Payments Hub tarafından başarıyla işlendi

en: A refund of %s was successfully voided
tr: %s tutarında bir para iadesi başarıyla geçersiz kılındı

en: ACH Direct Debit
tr: Otomatik Takas Sistemi Otomatik Ödeme Talimatı

en: Abandoned checkout reminders
tr: Bırakılan ödeme hatırlatmaları

en: Accept credit card payments using Stripe.
tr: Stripe kullanarak kredi kartı ödemeleri alın.

en: Accepted Card Logos
tr: “Kabul Edildi” Kart Logoları

en: Access Token ID.
tr: Erişim Belirteci No’su.

en: Account Details
tr: Hesap Bilgileri

en: Add Sales Channel
tr: Satış Kanalı Ekleyin

en: Additional content
tr: Ek içerikler

en: Admin
tr: Yönetici

en: All countries
tr: Tüm ülkeler

en: Allow customers to select local delivery service. Taxes will be applied using customer's shipping address.
tr: Müşterilerin yerel teslimat hizmetini seçmesine izin verin. Vergiler, müşterinin gönderim adresi kullanılarak uygulanacaktır.

en: An error occurred while processing the payment:
tr: Ödeme işlenirken bir hata oluştu:

en: An error occurred while reserving stock for %1$s (%2$s). %3$s
tr: %1$s (%2$s) için stok rezervasyonu yapılırken bir hata oluştu. %3$s

en: An error occurred, please try again or try an alternate form of payment.
tr: Bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyin veya alternatif bir ödeme yöntemi deneyin.

en: An item from your order has shipped!
tr: Siparişinizdeki bir ürün gönderildi!

en: An item from {site_title} order #{order_number} has shipped!
tr: #{order_number} numaralı {site_title} siparişindeki bir ürün gönderildi!

en: An item from {{site_title}} order #{{order_number}} has shipped!
tr: {{order_number}} numaralı {{site_title}} siparişindeki bir ürün gönderildi!

en: An order has been created for you on %1$s. Your invoice is below, with a link to make payment when you’re ready: %2$s
tr: %1$s sitesinde sizin için bir sipariş oluşturuldu. Faturanızı aşağıda görebilirsiniz. Hazır olduğunuzda ödeme yapmak için kullanabileceğiniz bir bağlantı da ekledik: %2$s

en: Any "%1$s" method
tr: Herhangi bir “%1$s” yöntemi

[ctx: Apple Pay]
en: Add Money with
tr: Şununla Para Ekle:

[ctx: Apple Pay]
en: Book with
tr: Şununla rezervasyon yapın:

[ctx: Apple Pay]
en: Buy with
tr: Şununla satın alın:

[ctx: Apple Pay]
en: Check out with
tr: Şununla ödeme yapın:

[ctx: Apple Pay]
en: Contribute with
tr: Şununla katkıda bulunun:

[ctx: Apple Pay]
en: Donate with
tr: Şununla bağışta bulunun:

[ctx: Apple Pay]
en: Order with
tr: Şununla sipariş verin:

[ctx: Apple Pay]
en: Plain (logo only)
tr: Düz (yalnızca logo)

[ctx: Apple Pay]
en: Reload with
tr: Şununla yeniden yükle:

[ctx: Apple Pay]
en: Rent with
tr: Şununla kiralayın:

[ctx: Apple Pay]
en: Set up
tr: Kurulum

[ctx: Apple Pay]
en: Support with
tr: Şununla destekleyin:

[ctx: Apple Pay]
en: Tip with
tr: Şununla bahşiş verin:

[ctx: Apple Pay]
en: Top Up with
tr: Şununla ilave et:

en: Apple Pay Settings
tr: Apple Pay Ayarları

en: Apple Pay shows to %1$sSafari users on supported devices%2$s.
tr: Apple Pay, %1$sdesteklenen cihazlardaki Safari kullanıcılarına gösteriliyor%2$s.

en: Apple requests the button size match your cart/checkout button and be 30 to 64 pixels tall. The width is set automatically.
tr: Apple, düğme boyutunun sepet/ödeme düğmeniz aynı boyutta ve 30-64 piksel aralığında olmasını talep eder. Genişlik otomatik olarak ayarlanır.

en: Application ID.
tr: Uygulama no.

en: Are you sure you want to delete this payment method?
tr: Bu ödeme yöntemini silmek istediğinizden emin misiniz?

en: Are you sure you want to move this product to trash?
tr: Bu ürünü çöpe atmak istediğinizden emin misiniz?

en: Are you sure you want to move this product to trash? Removing a synced product will also delete it from the In-Person catalog.
tr: Bu ürünü çöpe atmak istediğinizden emin misiniz? Senkronize edilmiş bir ürünü kaldırdığınızda bu ürün Yüz Yüze kataloğundan da silinir.

en: Are you sure you want to unpublish? All associated Marketplaces listings will remain published or as a draft but will no longer sync content and inventory with WooCommerce.
tr: Yayımlamayı iptal etmek istediğinizden emin misiniz? İlişkilendirilmiş tüm Pazarlar listelemeleri yayımlanmaya veya taslak olarak kalmaya devam edecek ancak içerikler ve envanter artık WooCommerce ile senkronize edilmeyecek.

en: Are you sure you wish to process this capture? The action cannot be undone.
tr: Bu yakalamayı işleme almak istiyor musunuz? Bu eylem geri alınamaz.

en: As a reminder, here are your order details:
tr: Küçük bir hatırlatma; sipariş ayrıntılarınızı aşağıda bulabilirsiniz:

en: At least one shipping method is required to enable Selling in Person.
tr: Yüz Yüze Satışı etkinleştirmek için en az bir gönderim yöntemi eklemeniz gerekir.

en: Automatically capture orders when they are changed to %s.
tr: %s olarak değiştirilen siparişleri otomatik olarak yakalayın.

en: Automatically track cart activity and send an email reminder to recover lost revenue.
tr: Sepet etkinliğini otomatik olarak takip edin ve gelir kaybını telafi etmek için hatırlatma e-postası gönderin.

en: Available Pickup Locations
tr: Uygun Paket Alım Konumları

en: BECS direct debit
tr: BECS otomatik ödeme talimatı

en: Background color
tr: Arka plan rengi

en: Basic WooCommerce product data is pushed to the selected In-Person catalog(s) for simple products.
tr: Temel WooCommerce ürün verileri, temel ürünlere yönelik seçili Yüz Yüze kataloglarına iletilir.

en: Black
tr: Siyah

en: Body
tr: E-posta gövdesi

en: Body background color
tr: Gövde arka plan rengi

en: Both
tr: Her İkisini de Uygula

en: Business ID.
tr: İşletme no.

en: Business Name:
tr: İşletme İsmi:

en: Button
tr: Düğme

en: Button height
tr: Düğme yüksekliği

en: Button label
tr: Düğme etiketi

en: Button style
tr: Düğme biçemi

en: Button text
tr: Düğme metni

en: Cancel
tr: İptal

en: Cancelled order
tr: Sipariş iptal edildi

en: Cannot generate a preview for an email notification that is not editable.
tr: Düzenlenebilir olmayan bir e-posta bildirimi için önizleme oluşturulamaz.

en: Cannot load the %s gateway to process payment.
tr: Ödemeyi işlemek için %s ağ geçidi yüklenemiyor.

en: Cannot load the GoDaddy Payments gateway.
tr: GoDaddy Payments ağ geçidi yüklenemiyor.

en: Cannot send a test email for an email notification that is not editable.
tr: Düzenlenebilir olmayan bir e-posta bildirimi için test e-postası gönderilemez.

en: Capture Charge
tr: Ücretlendirmeyi Yakala

en: Capture Paid Orders
tr: Ödenmiş Siparişleri Yakala

en: Card
tr: Kredi Kartı

en: Carrier
tr: Kargo Şirketi

en: Cart
tr: Sepet

en: Cart Recovery
tr: Sepet Kurtarma

en: Cart customer data.
tr: Sepet müşterisi verileri.

en: Cashback
tr: Para iadesi

en: Centimeters
tr: Santimetre

en: Change Currency
tr: Para Birimini Değiştir

en: Change your primary domain via the %1$sWoo store management area%2$s. Learn more about %3$sconnecting a domain%4$s.
tr: %1$sWoo mağaza yönetimi alanını%2$s kullanarak birincil alan adınızı değiştirin. %3$sAlan adı bağlama%4$s hakkında daha fazla bilgi alın.

en: Charge Virtual-Only Orders
tr: Sanala Özel Siparişleri Ücretlendir

en: Check button labels here
tr: Düğme etiketlerini buradan kontrol edebilirsiniz

en: Check button size here
tr: Düğme boyutuna buradan bakabilirsiniz

en: Check button style here
tr: Düğme biçemine buradan bakabilirsiniz

en: Checkout
tr: Ödeme

en: Checkout Settings
tr: Ödeme Ayarları

en: Checkout Title
tr: Ödeme Başlığı

en: Checkout description
tr: Ödeme açıklaması

en: Checkout title
tr: Ödeme başlığı

en: City
tr: Şehir

en: Click Resume to complete your application.
tr: Başvurunuzu tamamlamak için Sürdür seçeneğini tıklayın.

en: Click here to reset your password
tr: Şifrenizi sıfırlamak için burayı tıklayın

en: Click set up to get started.
tr: Başlangıç yapmak için “Kurulum” seçeneğini tıklayın.

en: Commerce Home
tr: Ticaret Ana Sayfa

en: Company name.
tr: Şirket ismi.

en: Complete verification
tr: Doğrulamayı tamamla

en: Complete your purchase
tr: Alışverişinizi tamamlayın

en: Completed
tr: Tamamlandı

en: Completed order
tr: Sipariş tamamlandı

en: Connect Sales Channel
tr: Satış Kanalını Bağla

en: Connect Stripe Account
tr: Stripe Hesabı Bağlayın

en: Connect your terminal to Sell in Person.
tr: Yüz yüze satış yapmak için terminalinize bağlanın.

en: Connected
tr: Bağlandı

en: Connected to your GoDaddy Payments account.
tr: GoDaddy Payments hesabınızla bağlantılıdır.

en: Connected to your Stripe account.
tr: Stripe hesabınıza bağlanıldı.

en: Connected to your terminal to Sell in Person.
tr: Yüz yüze satış yapmak için terminalinize bağlanıldı.

en: Connecting
tr: Bağlantı kuruluyor

en: Connecting to Stripe...
tr: Stripe’a bağlanılıyor...

en: Connection status.
tr: Bağlantı durumu.

en: Contact support
tr: Müşteri hizmetleriyle iletişime geçin

en: Container
tr: Kapsayıcı

en: Content
tr: İçerik

en: Cost
tr: Maliyet

en: Cost of goods
tr: Ürünlerin maliyeti

en: Could not create connection: %s
tr: Bağlantı oluşturulamadı: %s

en: Could not find source WooCommerce email with ID "%s".
tr: “%s” nolu kaynak WooCommerce e-postası bulunamadı.

en: Could not match a WooCommerce email ID to a "%s" email notification ID.
tr: Bir WooCommerce e-posta no’su “%s” e-posta bildirimi no’su eşleştirilemedi.

en: Could not match an email notification ID to a "%s" WooCommerce email ID.
tr: Bir e-posta bildirimi no’su bir “%s” WooCommerce e-posta no’su ile eşleştirilemedi.

en: Country code.
tr: Ülke kodu.

en: Coupon cannot be applied.
tr: Kupon uygulanamaz.

en: Coupon cannot be applied. %s
tr: Kupon uygulanamaz. %s

en: Coupon code
tr: Kupon kodu

en: Coupon code to apply to the cart.
tr: Kupon kodunu sepete uygulayın.

en: Coupons are disabled.
tr: Kuponlar etkisizleştirildi.

en: Create Draft Listing
tr: Taslak Listeleme Oluştur

en: Create custom gift certificates that your customers can purchase and send to their friends and family. This feature replaces the %1$sPDF Product Vouchers%2$s plugin.
tr: Müşterilerinizin satın alıp arkadaşlarına ve ailelerine gönderebileceği özel hediye sertifikaları oluşturun. Bu özellik %1$sPDF Product Vouchers%2$s eklentisinin yerine geçer.

en: Create your first product listing by adding a new product or editing an existing one in WooCommerce. You can list a product on each of the marketplaces you've added. Once listed, the product info and inventory will sync automatically. Visit %1$sProducts%2$s to get started.
tr: Yeni bir ürün ekleyerek veya WooCommerce’deki bir ürününüzü düzenleyerek ilk ürün listelemenizi oluşturun. Eklediğiniz pazarların tümünde ürün listeleyebilirsiniz. Listelendikten sonra, ürün bilgileri ve envanter otomatik olarak senkronize olur. Başlangıç yapmak için %1$sÜrünler%2$s sayfasını ziyaret edin.

en: Credit / Debit
tr: Kredi / Banka Kartı

en: Credit/Debit Card
tr: Kredi/Banka kartı

en: Currency
tr: Para Birimi

en: Currency position
tr: Para birimi konumu

en: Currently unavailable
tr: Şu anda kullanılamıyor

en: Customer
tr: Müşteri

en: Customer invoice / order details
tr: Müşteri faturası/siparişi ayrıntıları

en: Customer note
tr: Müşteri notu

en: Customers can buy online and pay in person with orders synced to your GoDaddy Smart Terminal. Pay the lowest fees in the industry at only 2.3&#37; + 0&#162; per in-person transaction. %1$sGoDaddy Payments Terms apply%2$s.
tr: GoDaddy Akıllı Terminalinize senkronize edilen siparişlerle müşterilerinize çevrimiçi satın alıp yüz yüze ödeme olanağı sunun. Yüz yüze işlem başına yalnızca 2.3&#37; + 0&#162; ile sektördeki en düşük ücretleri ödeyin. %1$sGoDaddy Payments Koşulları geçerlidir%2$s.

en: Customers can buy online and pay in person with orders synced to your Terminals.
tr: Terminallerinize senkronize edilen siparişlerle müşterilerinize çevrimiçi satın alıp yüz yüze ödeme olanağı sunun.

en: Customize your emails to reflect your brand and increase customer loyalty. Manage them from Marketing > Emails.
tr: E-postalarınızı markanızı yansıtacak şekilde özelleştirerek müşteri sadakatinizi artırın. Pazarlama > E-postalar bölümüne giderek e-postalarınızı yönetebilirsiniz.

en: Customize your emails to reflect your brand and increase customer loyalty. This feature replaces the %1$sWooCommerce Email Customizer%2$s plugin.
tr: E-postalarınızı markanızı yansıtacak şekilde özelleştirerek müşteri sadakatinizi artırın. Bu özellik %1$sWooCommerce Email Customizer%2$s eklentisinin yerine geçer.

en: Debug Mode
tr: Hata Ayıklama Modu

en: Decimal separator
tr: Ondalık ayırıcı

en: Default
tr: Varsayılan

en: Default?
tr: Varsayılan olarak ayarlansın mı?

en: Delete %s
tr: %s öğesini sil

en: Delete product category
tr: Ürün kategorisini sil

en: Delivery instructions
tr: Teslimat Talimatları

en: Description in Checkout
tr: Ödeme Açıklaması

en: Detailed Decline Messages
tr: Ayrıntılı Reddetme Mesajları

en: Details
tr: Ayrıntılar

en: Did you forget something?
tr: Bir şey mi unuttunuz?

en: Dimension units
tr: Boyut birimleri

en: Disable shipping & shipping calculations
tr: Gönderim ve gönderim hesaplamalarını etkisizleştir

en: Disabled
tr: Devre Dışı

en: Disconnect Stripe Account
tr: Stripe Hesabının Bağlantısını Kesin

en: Disconnected
tr: Bağlantı kesildi

en: Discount
tr: İndirim

en: Discount links
tr: İndirim bağlantıları

en: Dismissed
tr: Yok sayıldı

[ctx: Display title, not physical label]
en: The label for a custom shipping provider.
tr: Bir özel gönderim sağlayıcısı için etiket.

en: Dual screens for smoother selling.
tr: Daha iyi satış yapabilmenizi sağlayan ikili ekran.

en: E-mail icon
tr: E-posta simgesi

en: Each setting object must contain name and value keys.
tr: Her ayar nesnesi isim ve değer anahtarları içermelidir.

en: Ecommerce emails
tr: E-ticaret e-postaları

en: Edit
tr: Düzenleyin

en: Edit Listing
tr: İlanı Düzenle

en: Edit emails
tr: E-postaları düzenle

en: Email Notifications
tr: E-posta Bildirimleri

en: Email notification category name.
tr: E-posta bildirimi kategorisi ismi.

en: Email notification description.
tr: E-posta bildirimleri açıklaması.

en: Email notification label.
tr: E-posta bildirimleri etiketi.

en: Email notification setting default value.
tr: E-posta bildirimi ayarı varsayılan değeri.

en: Email notification setting description.
tr: E-posta bildirimi ayarı açıklaması.

en: Email notification setting label.
tr: E-posta bildirimi ayarı etiketi.

en: Email notification setting value.
tr: E-posta bildirimi ayarı değeri.

en: Email notification status
tr: E-posta bildirimleri etiketi

en: Email notifications setting control details.
tr: E-posta bildirimleri ayarı kontrol ayrıntıları.

en: Email notifications setting control type.
tr: E-posta bildirimleri ayar kontrol türü.

en: Email notifications setting group, if applicable.
tr: E-posta bildirimleri ayarı grubu (geçerliyse).

en: Email template label.
tr: E-posta şablonu etiketi.

en: Email template preview.
tr: E-posta şablonu önizlemesi.

en: Email template setting label.
tr: E-posta şablonu ayarı etiketi.

en: Email template settings subgroups.
tr: E-posta şablonu ayarları alt gruplar.

en: Email width
tr: E-posta genişliği

en: Email:
tr: E-posta:

en: Emails
tr: E-postalar

en: Emails containing order information and payment links sent manually.
tr: Manuel olarak gönderilen sipariş bilgilerini ve ödeme bağlantılarını içeren e-postalardır.

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Enable GoDaddy Payments
tr: GoDaddy Payments’ı Etkinleştir

en: Enable Selling in Person
tr: Yüz Yüze Satışı Etkinleştir

en: Enable customers to securely save their payment cards to their account for future checkout.
tr: Müşterilerinize gelecekteki ödemelerinde kullanmaları için ödeme kartlarını güvenli şekilde hesaplarına kaydetme olanağı sunun.

en: Enable detailed decline messages for customers during checkout rather than a generic decline message.
tr: Genel bir reddetme mesajı yerine müşterilerinize ödeme sırasında ayrıntılı reddetme mesajları göstermek için bu seçeneği etkinleştirin.

en: Enable for Shipping Methods
tr: Gönderim Yöntemleri İçin Etkinleştir

en: Enable taxes
tr: Verileri etkinleştir

en: Enable the payment method to add it to your checkout.
tr: Ödeme deneyiminize eklemek için ödeme yöntemini etkinleştirin.

en: Enable to add the payment method to your checkout.
tr: Ödeme deneyiminize ödeme yöntemi eklemek için etkinleştirin.

en: Enabled
tr: Etkinleştirildi

en: Enter a cost (excl. tax) or sum, e.g. <code>10.00 * [qty]</code>.
tr: Bir maliyet (vergi hariç) veya toplam girin. Örneğin, <code>10,00 * [qty]</code>.

en: Enter preview text
tr: Önizleme metnini girin

en: Enter recipients (comma-separated) for this email
tr: Bu e-posta için alıcıları girin (virgülle ayrılmış biçimde)

en: Error %d: Unable to create order. Please try again.
tr: %d kodlu hata: Sipariş oluşturulamıyor. Lütfen tekrar deneyin.

en: Extensions
tr: Uzantılar

en: Failed order
tr: Sipariş başarısız oldu

en: Failed to create a draft listing.
tr: Taslak listeleme oluşturulamadı.

en: Failed to retrieve a WooCommerce product with ID #%d while creating a draft Marketplaces listing.
tr: Taslak Pazarlar listelemesi oluşturulurken %d nolu WooCommerce ürünü alınamadı.

en: First time
tr: İlk kez

en: Font family
tr: Yazı tipi ailesi

en: Font size
tr: Yazı tipi boyutu

en: Footer
tr: Alt Kısım

en: Footer text
tr: Alt kısım metni

en: Format order numbers, change your starting number, and differentiate free orders. This feature replaces the %1$sSequential Order Numbers Pro%2$s plugin.
tr: Sipariş numaralarını biçimlendirin, başlangıç numaranızı değiştirin ve ücretsiz siparişleri diğerlerinden ayırın. Bu özellik %1$sSequential Order Numbers Pro%2$s eklentisinin yerine geçer.

en: Free
tr: Ücretsiz

en: Free order identifier
tr: Ücretsiz sipariş tanımlayıcı

en: From GoDaddy Payments Hub. Order fully refunded.
tr: GoDaddy Payments Hub’dan. Sipariş için tam para iadesi yapıldı.

en: From GoDaddy Payments Hub. Order partially refunded.
tr: GoDaddy Payments Hub’dan. Sipariş için kısmi para iadesi yapıldı.

en: Full
tr: Tam

en: Fully refunded order
tr: Sipariş için tam para iadesi yapıldı

en: General
tr: Genel

[ctx: General settings]
en: General
tr: Genel

en: Get Started
tr: Başlangıç Yapın

en: Gift certificates
tr: Hediye çekleri

en: Global Trade Item Number
tr: Küresel Ticaret Öğesi Numarası

en: GoDaddy Included
tr: GoDaddy ile Birlikte Sunulur

en: GoDaddy Payments (Poynt) is included for Managed WordPress customers without a separate plugin!
tr: GoDaddy Payments (Poynt), ayrı bir eklenti olmadan Yönetilebilir WordPress müşterilerinin planlarına eklendi!

en: GoDaddy Payments - Apple Pay has been enabled on your selected pages and shows %1$sin Safari on supported devices%2$s.
tr: GoDaddy Payments - Apple Pay, seçtiğiniz sayfalarda etkinleştirildi ve %1$sdesteklenen cihazlarda Safari’de gösteriliyor%2$s.

en: GoDaddy Payments - Google Pay has been enabled on your selected pages and shows %1$sin supported browsers and devices%2$s.
tr: GoDaddy Payments - Google Pay, seçtiğiniz sayfalarda etkinleştirildi ve %1$sdesteklenen tarayıcılarda ve cihazlarda gösteriliyor%2$s.

en: GoDaddy Payments is available for businesses in %s. Please update your Store Address to use the payment method.
tr: GoDaddy Payments %s konumlarındaki işletmelerde kullanılabilir. Lütfen bu ödeme yöntemini kullanmak için Mağaza Adresinizi güncelleyin.

en: GoDaddy Payments is now available to your customers at checkout.
tr: Müşterileriniz artık ödeme adımında GoDaddy Payments’ı kullanabilir.

en: GoDaddy Payments is now connected to your store!
tr: GoDaddy Payments artık mağazanızla bağlantılı!

en: GoDaddy Payments is now connected with the account %1$s %2$s. (Not right? %3$sSwitch account%4$s.)
tr: GoDaddy Payments artık %1$s %2$s hesabıyla bağlantılı. (Bir yanlışlık mı var? %3$sHesap değiştirin%4$s.)

en: GoDaddy Payments requires %1$s transactions for businesses in %2$s. Please change your Currency in order to use the payment method.
tr: GoDaddy Payments, %1$s konumundaki işletmeler için %2$s işlemleri gerektirir. Lütfen bu ödeme yöntemini kullanmak için para biriminizi değiştirin.

en: GoDaddy Payments requires %s transactions. Please change your Currency in order to use the payment method.
tr: GoDaddy Payments, %s işlemleri gerektirir. Lütfen bu ödeme yöntemini kullanmak için para biriminizi değiştirin.

en: GoDaddy Payments successfully enabled!
tr: GoDaddy Payments başarıyla etkinleştirildi!

en: GoDaddy Selling in Person
tr: GoDaddy Yüz Yüze Satış

en: GoDaddy disallows a small list of plugins that can cause performance and other issues on your store. If you attempt to install them, we'll remove them for you. You can check out %1$sthe entire plugin blocklist here%2$s.
tr: GoDaddy, mağazanızda performans sorunlarına ve başka sorunlara yol açabilecek bazı eklentilere izin vermemektedir. Bu eklentileri kurma girişiminde bulunmanız halinde sizin adınıza bu eklentileri kaldırırız. %1$sEngellenen eklentiler listesinin tamamını burada%2$s görebilirsiniz.

[ctx: Google Pay]
en: Book with
tr: Şununla rezervasyon yapın:

[ctx: Google Pay]
en: Buy with
tr: Şununla satın alın:

[ctx: Google Pay]
en: Check out with
tr: Şununla ödeme yapın:

[ctx: Google Pay]
en: Donate with
tr: Şununla bağışta bulunun:

[ctx: Google Pay]
en: Order with
tr: Şununla sipariş verin:

[ctx: Google Pay]
en: Pay with
tr: Şununla öde:

[ctx: Google Pay]
en: Plain (logo only)
tr: Düz (yalnızca logo)

en: Google Pay Settings
tr: Google Pay Ayarları

en: Google Pay shows on %1$ssupported browsers%2$s.
tr: Google Pay %1$sdesteklenen tarayıcılarda%2$s gösteriliyor.

en: Google analytics
tr: Google Analytics

en: Google requests the button size match your cart/checkout button and be 40 to 100 pixels tall.
tr: Google, düğme boyutunun sepet/ödeme düğmenizle aynı boyutta ve 40-100 piksel aralığında olmasını talep eder.

en: Grams
tr: Gram

en: H1 font size
tr: H1 yazı tipi boyutu

en: H2 font size
tr: H2 yazı tipi boyutu

en: H3 font size
tr: H3 yazı tipi boyutu

en: Have a question? %1$sAsk the GoDaddy Team%3$s%2$s
tr: Sorunuz mu var? %1$sGoDaddy Ekibine Sorun%3$s%2$s

en: Header
tr: Üst Bilgi

en: Header image
tr: Üst bilgi görseli

en: Heading
tr: Başlık

en: Headings
tr: Başlıklar

en: Here are the details of your order placed on %s:
tr: %s tarihinde verdiğiniz siparişinize ilişkin bilgiler:

en: Hey there! You left your shopping cart without completing your purchase just a bit ago. It's not too late to complete your purchase! All of the products are still waiting for you.
tr: Merhaba ! Az önce alışverişinizi tamamlamadan alışveriş sepetinizi bıraktınız. Alışverişinizi hala tamamlayabileceğinizi haber vermek istedik! Tüm ürünleriniz hala sizi bekliyor.

en: Hey {{customer_first_name}}!
tr: Merhaba {{customer_first_name}}!

en: Hey {{customer_first_name}}, did you forget something?
tr: Merhaba {{customer_first_name}}, bir şey mi unuttunuz?

en: Hi %s,
tr: Merhaba %s,

en: How the sender was verified.
tr: Göndericinin doğrulanma şekli.

en: How to connect sales channels
tr: Satış kanallarını bağlama

en: ID of the template used by this email notification.
tr: Bu e-posta bildirimi tarafından kullanılan şablonu no.

en: If the order contains exclusively virtual items, enable this to immediately charge, rather than authorize, the transaction.
tr: Sipariş sanal ortama özel öğeler içermiyorsa işlemi yetkilendirmek yerine anında ücretlendirme yapmak için bu seçeneği etkinleştirin.

en: If you didn't make this request, just ignore this email. If you'd like to proceed:
tr: Bu talebi siz göndermediyseniz bu e-postayı dikkate almayın. Devam etmek istiyorsanız aşağıdaki adımları izleyin:

en: In-Person Catalog Sync
tr: Yüz Yüze Kataloğu Senkronizasyonu

en: In-Person product sync to WooCommerce has been disabled. Products will no longer sync to WooCommerce. To remove any products already synced you must delete them manually.
tr: Yüz Yüze ürünlerini WooCommerce’e senkronize etme etkisizleştirildi. Ürünler artık WooCommerce’e senkronize edilmeyecek. Önceden senkronize edilmiş tüm ürünleri kaldırmak için bu ürünleri manuel olarak silmeniz gerekir.

en: Inches
tr: İnç

en: Included WooCommerce Extensions
tr: WooCommerce Uzantıları dahildir

en: Incomplete
tr: Eksik

en: Invalid %s address
tr: Geçersiz %s adresi

en: Invalid coupon code.
tr: Geçersiz kupon kodu.

en: Invalid customer data
tr: Geçersiz müşteri verileri

en: Invalid email address
tr: Geçeriz e-posta adresi

en: Invalid nonce
tr: Geçersiz geçici

en: Invalid order ID.
tr: Geçersiz sipariş no.

en: Invalid phone number.
tr: Geçersiz telefon numarası.

en: Invalid products data.
tr: Geçersiz ürün verileri.

en: Invalid template for the option name "%s": it should contain a {{setting_id}} placeholder.
tr: Seçenek ismi “%s” için geçersiz şablon: {{setting_id}} yer tutucusu içermelidir.

en: Invalid token ID
tr: Geçersiz belirteç no

en: Inventory amounts displayed on the frontend reflect total available for purchase and exclude reserved stock.
tr: Ön uçta gösterilen envanter miktarları satın alım için uygun toplam envanteri gösterir ve rezerve edilen stoku hariç tutar.

en: Invoice for order #{{order_number}} on {{site_title}}
tr: {{site_title}} sitesinde verilen {{order_number}} numaralı siparişin faturası

en: It looks like you didn't finish your GoDaddy Payments application.
tr: GoDaddy Başvurunuzu tamamlamadığınızı görüyoruz.

en: It's not too late to complete this purchase -- these products are still waiting for you!
tr: Bu alışverişinizi tamamlamak için hala zamanınız var. Bu ürünler hala sizi bekliyor!

en: Item shipped
tr: Ürün gönderildi

en: Item shipped emails are sent to customers when tracking information is added for one or more items in their orders.
tr: “Ürün gönderildi” e-postaları, siparişlerindeki bir veya daha fazla ürün için takip bilgileri ekleyen müşterilere gönderilir.

en: Items
tr: Öğeler

en: Items in the order.
tr: Siparişe eklenen ürünler.

en: Just to let you know &mdash; we've received your order #%s, and it is now being processed:
tr: %s numaralı siparişinizin bize ulaştığını ve işleme alındığını haber vermek istedik.

en: Kilograms
tr: Kilogram

en: Label color
tr: Etiket rengi

en: Last onboarding step
tr: Son başlangıç adımı

en: Learn More
tr: Daha Fazla Bilgi

en: Left aligned
tr: Sola hizalı

en: Left aligned with space
tr: Sola hizalı, boşluklu

en: Link bank account
tr: Banka hesabı bağlayın

en: Link color
tr: Bağlantı rengi

en: List of available features.
tr: Mevcut özelliklerin listesi.

en: List of email content placeholders.
tr: E-posta içeriği yer tutucularının listesi.

en: Local Pickup Plus method
tr: Yerel Paket Alım Plus yöntemi

en: Local delivery
tr: Yerel teslimat

en: Manage
tr: Yönet

en: Manage Listing Templates
tr: Listeleme Şablonlarını Yönet

en: Manage Payment Methods
tr: Ödeme Yöntemlerini Yönet

en: Manage Sales Channels
tr: Satış Kanallarını Yönet

en: Manage emails
tr: E-postaları yönet

en: Manage the "%s" payment method
tr: “%s” ödeme yöntemini yönetin

en: Manage your GoDaddy Payments account settings in the %1$sPayments Hub%2$s
tr: %1$sPayments Hub%2$s’da GoDaddy Payments hesap ayarlarınızı yönetin

en: Manage your account settings in the %1$spayments dashboard%2$s
tr: %1$sÖdemeler panosunda%2$s hesap ayarlarınızı yönetin

en: Manufacturer Part Number
tr: Üretici Parça Numarası (MPN)

en: Marketplaces
tr: Pazar Yerleri

en: Marketplaces & Social
tr: Pazar Yerleri ve Sosyal

en: Marketplaces & Social Order
tr: Pazarlar ve Sosyal Siparişi

en: Marketplaces &amp; Social
tr: Pazarlar ve Sosyal

[ctx: Menu title for the WooCommerce > Home page]
en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Message that the customer will see on the order received page and in the processing order email after checkout.
tr: Müşterinin “sipariş alındı” sayfasında ve ödeme sonrasında gönderilen “sipariş işleme alınıyor” e-postasında gördüğü mesajdır.

en: Message that the customer will see on the order received page and the processing order email after checkout.
tr: Müşterinin “sipariş alındı” sayfasında ve ödeme sonrasında gönderilen “sipariş işleme alınıyor” e-postasında gördüğü mesajdır.

en: Message that the customer will see on the order received page as well as in the processing order and ready for pickup emails.
tr: Müşterinin “sipariş alındı” sayfasında, ödeme sonrasında gönderilen “sipariş işleme alınıyor” ve “alım için hazır” e-postalarında gördüğü mesajdır.

en: Meters
tr: Metre

en: Millimeters
tr: Milimetre

en: Minimum order amount total when available
tr: Ürün satışta olduğunda minimum sipariş tutarı toplamı

en: Minimum order total when free
tr: Gönderim ücretsiz olduğunda minimum sipariş toplamı

en: Missing billing details.
tr: Eksik faturalama bilgileri.

en: Missing card details.
tr: Eksik kart bilgileri.

en: Missing nonce
tr: Eksik geçici

en: Missing or invalid store ID
tr: Eksik veya geçersiz mağaza no’su.

en: Move to Trash
tr: Çöpe At

en: Name of the merchant.
tr: Satıcının ismi.

en: Needs attention
tr: İlgilenilmesi gerekiyor

en: New
tr: Yeni

en: New account
tr: Yeni hesap

en: New order
tr: Yeni sipariş

en: Nickname
tr: Takma isim

en: No WooCommerce email found for "%s"
tr: “%s” için WooCommerce e-postası bulunamadı

en: No content template file found for the ID %s.
tr: No %s için içerik şablonu dosyası bulunamadı.

en: No email notification found with the ID %s.
tr: %s nolu e-posta bildirimi bulunamadı.

en: No email notification template found with the ID %s.
tr: %s nolu e-posta bildirimi şablonu bulunamadı.

en: No gateway found for order
tr: Sipariş için ağ geçidi bulunamadı

en: No pickup locations available
tr: Uygun paket alım konumu yok

en: No redirect available
tr: Yeniden yönlendirme kullanılamıyor

en: No settings found with the ID %s.
tr: %s nolu ayar bulunamadı.

en: No template file found with the ID %s.
tr: No %s içeren şablon dosyası bulunamadı.

en: Nonce for switching accounts.
tr: Hesap değiştirme için geçici.

en: Not available
tr: Yok

en: Note added to your {{site_title}} order from {{order_date}}
tr: {{order_date}} tarihinde verdiğiniz {{site_title}} siparişinize not eklendi

en: Notification to let you know &mdash; order #%1$s belonging to %2$s has been cancelled:
tr: %2$s adlı müşteriye ait %1$s numaralı siparişin iptal edildiğini haber veren bildirim:

en: Number of decimals
tr: Ondalık sayısı

en: Number of seconds to expiration of the access token.
tr: Erişim belirtecinin sona ermesi için kalan saniye.

en: Off
tr: Kapalı

en: Onboarding
tr: Başlangıç

en: Onboarding setting control details.
tr: Başlangıç ayarı kontrol ayrıntıları.

en: Onboarding setting control type.
tr: Başlangıç ayarı kontrol türü.

en: Onboarding setting default value.
tr: Başlangıç ayarı varsayılan değeri.

en: Onboarding setting description.
tr: Başlangıç ayarı açıklaması.

en: Onboarding setting group, if applicable.
tr: Başlangıç ayarı grubu (geçerliyse).

en: Onboarding setting label.
tr: Başlangıç ayarı etiketi.

en: Onboarding setting value.
tr: Başlangıç ayarı değeri.

en: One or more blocked plugins have been removed.
tr: Bir veya daha fazla engellenen eklenti kaldırıldı.

en: One or more products in your catalog failed to sync. Please enable debug logging or reach out to %1$sour Care team%2$s for help.
tr: Kataloğunuzdaki bir veya birden fazla ürün senkronize edilemedi. Lütfen hata ayıklama günlük kaydını etkinleştirin veya yardım almak için %1$sBakım ekibimize%2$s ulaşın.

en: Oops, there was an error updating your payment method. Please try again.
tr: Hay aksi! Ödeme yönteminiz güncellenirken bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyin.

en: Optional input placeholder for the email notification setting control.
tr: E-posta bildirimi ayarı kontrolü için isteğe bağlı girdi yer tutucusu.

en: Optional input placeholder for the onboarding setting control.
tr: Başlangıç ayarı kontrolü için isteğe bağlı girdi yer tutucusu.

en: Order
tr: Sipariş

en: Order Instructions:
tr: Sipariş Talimatları:

en: Order Numbers
tr: Sipariş Numaraları

en: Order is ready for pickup.
tr: Sipariş alım için hazır.

en: Order marked ready on terminal on %1$s at %2$s
tr: Sipariş, %1$s tarihinde %2$s itibariyle terminalde hazır olarak işaretlendi

en: Order on-hold
tr: Sipariş askıya alındı

en: Order ready for pickup!
tr: Sipariş alım için hazır!

en: Order received instructions
tr: “Sipariş alındı” sayfasındaki talimatlar

en: Order total, based on cart total.
tr: Sepet toplamına bağlı olarak sipariş toplamı.

en: Orders aren't accepted from this location
tr: Bu konumdan sipariş kabul edilmiyor

en: Other
tr: Diğer

en: Other locations
tr: Diğer konumlar

en: Ounces
tr: Ons

en: Our dual screens make checkout a breeze. Plus, our all-in-one terminal includes a built-in payment processor, scanner, printer, security and more.
tr: İkili ekranlarımız ile ödeme işlemleri artık çok kolay. Ek olarak, hepsi bir arada terminalimiz yerleşik ödeme işleyicisi, tarayıcı, yazıcı, güvenlik özellikleri ve çok daha fazlasını sunuyor.

en: Pages to enable Apple Pay on
tr: Apple Pay’in etkinleştirebileceğiniz sayfalar

en: Pages to enable Google Pay on
tr: Google Pay’in etkinleştirileceği sayfalar

en: Paid in WooCommerce checkout by "%s"
tr: “%s” yöntemiyle WooCommerce ödeme sayfasında ödendi

en: Partially refunded order
tr: Sipariş için kısmi para iadesi yapıldı

en: Pay for this order
tr: Bu sipariş için ödeme yap

en: Pay for your order in-person at pickup or delivery.
tr: Siparişiniz teslim edilirken veya siparişinizi alırken yüz yüze ödeme yapın.

en: Pay in Person
tr: Yüz Yüze Ödeme

en: Pay securely with your credit/debit card.
tr: Kredi/banka kartınızla güvenli ödeme yapın.

en: Payment for order #%1$s from %2$s has failed. The order was as follows:
tr: %2$s adlı müşterinin %1$s numaralı sipariş için yaptığı ödeme başarısız oldu. Sipariş detaylarını aşağıda görebilirsiniz:

en: Payment gateway connection status.
tr: Ödeme ağ geçidi bağlantısı durumu.

en: Payment method could not be saved. %s
tr: Ödeme yöntemi kaydedilemedi. %s

en: Payment method description that the customer will see during checkout.
tr: Müşterinin ödeme sırasında göreceği ödeme yöntemi açıklamasıdır.

en: Payment method successfully added.
tr: Ödeme yöntemi başarıyla eklendi.

en: Payment method title that the customer will see during checkout.
tr: Müşterinin ödeme sırasında göreceği ödeme yöntemi başlığıdır.

en: Payment method updated.
tr: Ödeme yöntemi güncellendi.

en: Payment to be made upon delivery.
tr: Teslimat sonrasında yapılacak ödeme.

en: Payments Dashboard
tr: Ödemeler Panosu

en: Pending
tr: Beklemede

en: Phone number
tr: Telefon numarası

en: Pickup Instructions
tr: Teslim Alma Talimatları

en: Pickup Location Information
tr: Paket Alım Konumu bilgileri

en: Pickup instructions
tr: Paket Alım Talimatları

en: Pickup location
tr: Paket alım konumu

en: Please check your email for next steps.
tr: Lütfen sonraki adımlar için e-postanızı kontrol edin.

en: Please choose another shipping method, or contact the store for a pickup location.
tr: Lütfen başka bir gönderim yöntemi seçin veya paket alım konumu belirlemesi için mağazayla iletişime geçin.

en: Please note that it may take some time for the carrier to update shipment tracking information.
tr: Lütfen kargo şirketinin gönderi takibi bilgilerini güncellemesinin zaman alabileceğini unutmayın.

en: Please reconnect your Stripe account.
tr: Lütfen Stripe hesabınızı yeniden bağlayın.

en: Please select the pages where Apple Pay should show.
tr: Lütfen Apple Pay’in gösterilmesi gereken sayfaları seçin.

en: Please select the pages where Google Pay should show.
tr: Lütfen Google Pay’in gösterilmesi gereken sayfaları seçin.

en: Please use either your hosting plan's email editing feature or your 3rd-party email editor.
tr: Lütfen hosting planınızın e-posta düzenleme özelliğini veya üçüncü taraf e-posta editörünüzü kullanın.

en: Postal code
tr: Posta kodu

en: Pounds
tr: Pound

en: Pre-Order release payment failed: %s
tr: Ön sipariş sürümü ödemesi başarısız oldu: %s

en: Prefix
tr: Ön ek

en: Preview text
tr: Önizleme metni

en: Preview text is shown after the subject line in some email inboxes. Maximum: 150 characters. %1$sLearn more%2$s
tr: Önizleme metni bazı e-posta gelen kutularında konu satırından sonra gösterilir. Maksimum: 150 karakter. %1$sDaha fazla bilgi alın%2$s

en: Processing order
tr: Sipariş işleme alınıyor

en: Product Brand
tr: Ürün Markası

en: Product Condition
tr: Ürün Koşulu

en: Product categories must be deleted in Commerce Home
tr: Ticaret Ana Sayfası’nda ürün kategorileri silinmiş olmalıdır

[ctx: Product condition]
en: New
tr: Yeni

[ctx: Product condition]
en: Refurbished
tr: Yenilendi

[ctx: Product condition]
en: Used
tr: Kullanılan

en: Product data is fetched from the selected In-Person catalog(s). Sync excludes products with custom prices or "any combination" modifiers.
tr: Ürün verileri seçilen Yüz Yüze kataloglarından alınır. Özel fiyatlı veya “kombinasyon” tamamlayıcı ürünler senkronizasyon işlemi sırasında hariç tutulur.

en: Product not found.
tr: Ürünü bulunamadı.

[ctx: Product property requirement]
en: Brand and Condition fields filled
tr: Marka ve Koşul alanları dolduruldu

[ctx: Product property requirement]
en: Manage stock enabled and stock quantity > 0
tr: “Stoku yönet” etkinleştirilmeli ve stok kalitesi 0’dan büyük olmalıdır

[ctx: Product property requirement]
en: No backorders allowed
tr: Bakiye siparişlerine izin verilmez

[ctx: Product property requirement]
en: Product SKU must be set
tr: Ürün SKU’su ayarlanmalıdır

[ctx: Product property requirement]
en: Published product
tr: Yayımlanan ürün

[ctx: Product property requirement]
en: Simple or variable product (not virtual or downloadable)
tr: Basit veya değişken ürün (sanal veya indirilebilir değil)

en: Product, inventory, and order syncing is disabled in Staging to prevent conflicts with your Production site.
tr: Üretim sitenizle oluşabilecek uyumsuzlukları önlemek için ürün, envanter ve sipariş senkronizasyonu Prova sitesinde etkisizleştirildi.

en: Products to add to the cart.
tr: Sepete eklenecek ürünler.

en: Products with Marketplaces listings cannot have an empty SKU.
tr: Pazarlar listelemesi olan ürünlerin SKU’su boş olamaz.

en: Provided by GoDaddy
tr: GoDaddy Hizmeti

en: Provider %s not found.
tr: Sağlayıcı %s bulunamadı.

en: Ready for pickup
tr: Alım için hazır

en: Ready for pickup emails are sent to customers when their order is marked as ready for pickup.
tr: “Alım için hazır” e-postaları, siparişleri “teslimat noktasından alınabilir” olarak işaretlenen müşterilere gönderilir.

en: Ready to complete this purchase before your cart expires? Click the above button to purchase these items.
tr: Sepetinizin süresi dolmadan önce bu alışverişi tamamlamaya hazır mısınız? Bu ürünleri satın almak için yukarıdaki düğmeyi tıklayın.

en: Recipients
tr: Alıcılar

en: Recommended
tr: Önerilir

[ctx: Refreshes the page]
en: Refresh
tr: Yenile

en: Remove
tr: Kaldır

en: Required for storing Product data in Commerce Home. Stock management can be enabled or disabled per product. Learn more about %1$sproduct inventory settings%2$s.
tr: Ürün verilerinin Ticaret Ana Sayfası’nda saklanması için gerekli. Stok yönetimi her ürün için ayrı ayrı etkinleştirilebilir veya etkisizleştirilebilir. %1$sÜrün envanteri ayarları%2$s hakkında daha fazla bilgi alın.

en: Reset password
tr: Şifre sıfırlandı

en: Resources
tr: Kaynaklar

en: Result: [%1$s] %2$s
tr: Sonuç: [%1$s] %2$s

en: Resume
tr: Sürdür

en: Return accepted via Walmart sales channel.
tr: Walmart satış kanalı aracılığıyla iade kabul edildi.

en: Return requested via Walmart sales channel. %1$sView request%2$s.
tr: Walmart satış kanalı aracılığıyla iade talebinde bulunuldu. %1$sTalebi görüntüleyin%2$s.

en: Return to payments
tr: Ödemelere dönün

en: Right aligned
tr: Sağa hizalı

en: Right aligned with space
tr: Sağa hizalı, boşluklu

en: Root settings for an email template.
tr: Bir e-posta şablonu için kök ayarlar.

en: SEPA Debit
tr: Avrupa Tek Ödeme Alanı (SEPA) Banka Tahsilatı

en: Sales Channel
tr: Satış Kanali

en: Sales Channel Order Number
tr: Satış Kanalı Sipariş Numarası

en: Sales Channel Order Number: %s
tr: Satış Kanalı Sipariş Numarası: %s

en: Sales Channel: %s
tr: Satış Kanalı: %s

en: Save
tr: Kaydet

en: Save to Log
tr: Günlüğe Kaydet

en: Saved Cards
tr: Kaydedilen Kartlar

en: Securely Save to Account
tr: Hesaba Güvenli Bir Şekilde Kaydet

en: Securely accept card payments and make checkout easier for customers with Apple Pay® on supported devices.
tr: Güvenli şekilde kart ödemeleri alın ve desteklenen cihazlarda Apple Pay® kullanan müşterilerin ödeme işlemlerini kolaylaştırın.

en: Securely accept card payments and make checkout easier for customers with Apple Pay® on supported devices. Pay the industry's lowest fees at 2.3&#37; + 30&#162; per online transaction. %1$sGoDaddy Payments Terms apply%2$s.
tr: Güvenli şekilde kart ödemeleri alın ve desteklenen cihazlarda Apple Pay® kullanan müşterilerin ödeme işlemlerini kolaylaştırın. Çevrimiçi işlem başına 2.3&#37; + 30&#162; ile sektördeki en düşük ücretleri ödeyin. %1$sGoDaddy Payments Koşulları geçerlidir%2$s.

en: Securely accept card payments and make checkout easier for customers with Apple Pay® on supported devices. Pay the industry's lowest fees at 2.7&#37; + 0&#162; per online transaction. %1$sGoDaddy Payments Terms apply%2$s.
tr: Güvenli şekilde kart ödemeleri alın ve desteklenen cihazlarda Apple Pay® kullanan müşterilerin ödeme işlemlerini kolaylaştırın. Çevrimiçi işlem başına 2.7&#37; + 0&#162; ile sektördeki en düşük ücretleri ödeyin. %1$sGoDaddy Payments Koşulları geçerlidir%2$s.

en: Securely accept card payments and make checkout faster for customers with Google Pay™ on supported devices. Pay the industry's lowest fees at 2.3&#37; + 30&#162; per online transaction. %1$sGoDaddy Payments Terms apply%2$s.
tr: Güvenli şekilde kart ödemeleri alın ve desteklenen cihazlarda Google Pay™ kullanan müşterilerin ödeme işlemlerini hızlandırın. Çevrimiçi işlem başına 2.3&#37; + 30&#162; ile sektördeki en düşük ücretleri ödeyin. %1$sGoDaddy Payments Koşulları geçerlidir%2$s.

en: Securely accept card payments and make checkout faster for customers with Google Pay™ on supported devices. Pay the industry's lowest fees at 2.7&#37; + 0&#162; per online transaction. %1$sGoDaddy Payments Terms apply%2$s.
tr: Güvenli şekilde kart ödemeleri alın ve desteklenen cihazlarda Google Pay™ kullanan müşterilerin ödeme işlemlerini hızlandırın. Çevrimiçi işlem başına 2.7&#37; + 0&#162; ile sektördeki en düşük ücretleri ödeyin. %1$sGoDaddy Payments Koşulları geçerlidir%2$s.

en: Securely accept credit/debit cards in your checkout, and keep more of your money with the industry's lowest fees—just 2.3&#37; + 30&#162; per online transaction. Get paid fast with deposits as soon as the next day. %1$sGoDaddy Payments Terms apply%2$s.
tr: Ödeme deneyiminizde güvenli şekilde kredi/banka kartı ödemeleri alın ve çevrimiçi işlem başına yalnızca 2.3&#37; + 30&#162; ile sektördeki en düşük ücretleri ödeyerek daha fazla maliyet tasarrufu yapın. Ödemelerin ertesi gün kadar yakın bir zamanda banka hesabınıza aktarılması sayesinde hızlı ödeme alın. %1$sGoDaddy Payments Koşulları geçerlidir%2$s.

en: Securely accept credit/debit cards in your checkout, and keep more of your money with the industry's lowest fees—just 2.7&#37; + 0&#162; per online transaction. Get paid fast with deposits as soon as the next day. %1$sGoDaddy Payments Terms apply%2$s.
tr: Ödeme deneyiminizde güvenli şekilde kredi/banka kartı ödemeleri alın ve çevrimiçi işlem başına yalnızca 2.7&#37; + 0&#162; ile sektördeki en düşük ücretleri ödeyerek daha fazla maliyet tasarrufu yapın. Ödemelerin ertesi gün kadar yakın bir zamanda banka hesabınıza aktarılması sayesinde hızlı ödeme alın. %1$sGoDaddy Payments Koşulları geçerlidir%2$s.

en: Securely accept credit/debit cards in your checkout.
tr: Ödeme deneyiminizde kredi/banka kartlarıyla güvenli şekilde ödeme alın.

en: Securely accept online payments via credit/debit card, wallets, bank redirects, and other methods enabled in your Stripe account. %1$sView Stripe pricing%2$s for your business' location and payment methods. %3$sStripe terms apply%4$s.
tr: Kredi/banka kartıyla, cüzdanlarla, banka yeniden yönlendirmeleriyle ve Stripe hesabınızda etkinleştirilmiş diğer ödeme yöntemleriyle güvenli bir şekilde çevrimiçi ödeme alın. İşletmenizin konumu ve ödeme yöntemleri için %1$sStripe fiyatlarını görüntüleyin%2$s. %3$sStripe koşulları geçerlidir%4$s.

en: Select Shipping Methods
tr: Gönderim Yöntemlerini Seç

en: Select how transactions should be processed. Charge submits all transactions for settlement, Authorization simply authorizes the order total for capture later.
tr: İşlemlerin işleme alınma şeklini seçin. Ücretlendirme, ödemeye yönelik tüm işlemleri gönderir; Yetkilendirme ise yalnızca daha sonra yakalanması için sipariş toplamını yetkilendirir.

en: Select the location(s) that should be available for local pickup.
tr: Yerel paket alım için kullanılabilecek konumları seçin.

en: Select the shipping methods that will show this payment method for the customer during checkout.
tr: Ödeme sırasında müşteriye bu ödeme yöntemini gösterecek gönderim yöntemlerini seçin.

en: Sell online and in person with GoDaddy Payments. Sync local pickup and delivery orders right to your Smart Terminal, then get paid fast with next-day deposits.
tr: GoDaddy Payments ile çevrimiçi ve yüz yüze satış yapın. Yerel paket alım ve teslimat siparişlerini doğrudan Akıllı Terminal ile senkronize ederek ödemenin sonraki gün yapıldığı işlemlerde hızlı ödeme alın.

en: Sell to all countries except for
tr: Şunlar hariç tüm ülkelere satış yapın:

en: Sell to all countries, except for...
tr: Şunlar hariç tüm ülkelere satış yapın:

en: Sell to millions of customers from one place. Offer your products everywhere, from Amazon to Instagram, all from your own online store.
tr: Milyonlarca müşteriye tek bir yerden satış yapın. Tümü kendi çevrimiçi mağazanızdan olmak üzere, Amazon’dan Instagram’a tüm plaftormlarda ürünlerinizi müşterilerinizle buluşturun.

en: Sell to specific countries
tr: Belirli ülkelere satış yapın

en: Selling locations
tr: Satış konumları

en: Send a reminder email to customers that left products in their cart but didn't complete the checkout.
tr: Sepetlerinde ürün bırakan ancak ödemelerini tamamlamayan müşterilerinize hatırlatma e-postası gönderin.

en: Sender address
tr: Gönderici adresi

en: Sender email address.
tr: Gönderici e-posta adresi.

en: Sender name
tr: Gönderici adı

en: Sender status.
tr: Gönderici durumu.

en: Sender unique ID.
tr: Gönderici benzersiz no’su.

en: Sent to chosen recipient(s) when a new order is received.
tr: Yeni bir sipariş alındığında seçilen alıcılara gönderilir.

en: Sent to chosen recipient(s) when an order is marked cancelled (if it was previously processing or on-hold).
tr: Bir sipariş “iptal edildi” olarak işaretlendiğinde seçilen alıcılara gönderilir (sipariş daha önce “işleniyor” veya “askıya alındı” durumlarındaysa).

en: Sent to chosen recipient(s) when an order is marked failed (if it was previously pending or on-hold).
tr: Bir sipariş “başarısız” olarak işaretlendiğinde seçilen alıcılara gönderilir (sipariş daha önce “beklemede veya “askıya alındı” durumlarındaysa).

en: Sent to customer after a payment is made.
tr: Ödeme yapıldıktan sonra müşteriye gönderilir.

en: Sent to customer when an order is on hold.
tr: Siparişi askıya alınan müşterilere gönderilir.

en: Sent to customer when you add a note to an order.
tr: Bir siparişe not eklediğinizde müşteriye gönderilir.

en: Sent to customers when their order is fully refunded.
tr: Siparişleri için tam para iadesi yapılan müşterilere gönderilir.

en: Sent to customers when their order is marked completed and usually indicates that the order has been shipped.
tr: Siparişleri “tamamlandı” olarak işaretlenen müşterilere gönderilir ve genelde siparişin gönderildiği belirtir.

en: Sent to customers when their order is partially refunded.
tr: Siparişleri için kısmi para iadesi yapılan müşterilere gönderilir.

en: Sent to customers when they reset their passwords.
tr: Şifrelerini sıfırlayan müşterilere gönderilir.

en: Sent to customers when they sign up via checkout or account pages.
tr: Ödeme veya hesap sayfaları üzerinden kaydolan müşterilere gönderilir.

en: Sent to customers when tracking information is added for one or more items in their orders.
tr: Siparişlerindeki bir veya daha fazla ürün için takip bilgileri ekleyen müşterilere gönderilir.

en: Sequential order numbers
tr: Sıralı sipariş numaraları

en: Set up
tr: Kurulum

en: Set up GoDaddy Payments
tr: GoDaddy Payments’ı Kurun

en: Set up the "%s" payment method
tr: “%s” ödeme yöntemini kurun

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Share discount links with your customers and add coupons from ads, email campaigns, or social links. Create or edit a coupon to get started. This feature replaces the %1$sURL Coupons%2$s plugin.
tr: İndirim bağlantılarını müşterilerinizle paylaşın ve reklamlar, e-posta kampanyaları veya sosyal bağlantılardan kuponlar ekleyin. Başlamak için bir kupon oluşturun veya düzenleyin. Bu özellik %1$sURL Coupons%2$s eklentisinin yerine geçer.

en: Share shipment tracking information with your customers. Open one of your Processing orders to get started. This feature replaces the %1$sShipment Tracking%2$s plugin.
tr: Gönderim takibi bilgilerinizi müşterilerinizle paylaşın. Başlamak için işleme alınan siparişlerinizden birini açın. Bu özellik %1$sShipment Tracking%2$s eklentisinin yerine geçer.

en: Ship to all countries you sell to
tr: Satış yaptığınız tüm ülkelere ürün gönderin

en: Ship to specific countries
tr: Belirli ülkelere ürün gönderin

en: Ship to specific countries only
tr: Yalnızca belirli ülkelere ürün gönderin

en: ShipEngine isn't available in your region
tr: ShipEngine bölgenizde kullanılamıyor

en: Shipment Tracking
tr: Gönderi Takibi

en: Shipment tracking
tr: Gönderi takibi

en: Shipments
tr: Gönderimler

en: Shipping
tr: Gönderim

en: Shipping labels
tr: Gönderim etiketleri

en: Shipping locations
tr: Gönderim konumları

en: Shipping method description that the customer will see during checkout.
tr: Müşterinin ödeme sırasında göreceği gönderim yöntemi açıklamasıdır.

en: Shipping methods for the payment request.
tr: Ödeme talebi için gönderim yöntemleri.

en: Show Detailed Error Messages and API requests/responses on the checkout page and/or save them to the debug log
tr: Ödeme sayfasında ayrıntılı hata mesajları ve API istemleri/yanıtları göster ve/veya bunları hata ayıklama günlüğüne kaydet

en: Show on Checkout Page
tr: Ödeme Sayfasında Göster

en: Single Product
tr: Tek Ürün

en: Skip free orders
tr: Ücretsiz siparişleri atla

en: Smart Terminal
tr: Akıllı Terminal

en: Someone has requested a new password for the following account on %s:
tr: Birisi %s mağazasında bulunan aşağıdaki hesap için yeni bir şifre talebinde bulundu:

en: Something went wrong when creating the user account.
tr: Kullanıcı hesabı oluşturulurken bir hata oluştu.

en: Something went wrong, and the capture could not be completed. Please try again.
tr: Bir şeyler yanlış gitti ve yakalama tamamlanamadı. Lütfen tekrar deneyin.

en: Starting number
tr: Başlangıç numarası

en: Status
tr: Durum

en: Stock management must be enabled in order to sync products, inventory, and orders with Marketplaces & Social sales channels.
tr: Ürünleriniz, envanterinizi ve siparişlerinizi Pazarlar ve Sosyal satış kanallarıyla senkronize edilmesi için stok yönetimini etkinleştirmeniz gerekir.

en: Store address 1
tr: Mağaza adres satırı 1

en: Store address 2
tr: Mağaza adres satırı 2

en: Store name
tr: Mağaza ismi

en: Store selector dismissed
tr: Mağaza seçici yoksayıldı

en: Subject
tr: Konu

en: Subtotal
tr: Ara Toplam

en: Suffix
tr: Son ek

en: Switch account
tr: Hesap değiştirin

en: Sync In-Person products to WooCommerce
tr: Yüz Yüze ürünlerini WooCommerce’e senkronize edin

en: Sync WooCommerce products to In-Person
tr: WooCommerce ürünlerini Yüz Yüze’ye senkronize edin

en: Sync your WooCommerce products with In-Person catalog(s). %1$sLearn more%2$s
tr: WooCommerce ürünlerinizi Yüz Yüze kataloglarıyla senkronize edin. %1$sDaha fazla bilgi alın%2$s

en: Take order fulfillment to the next level! Get live shipping rates from your favourite providers, print labels in one click, and automate shipment tracking and customer email notifications.
tr: Sipariş tamamlamayı bir üst seviyeye taşıyın! Sevdiğiniz sağlayıcılardan canlı gönderim fiyatları alın, tek tıkla etiket yazdırın, gönderim takibi ve müşteri e-posta bildirimlerini otomatikleştirin.

en: Tax
tr: Vergi

en: Tax status
tr: Vergi durumu

[ctx: Tax status]
en: None
tr: Yok

en: Taxable
tr: Vergilendirilebilir

en: Text
tr: Metin

en: Text color
tr: Metin rengi

en: Thank you for applying, but we are unable to provide payment processing for your business.
tr: Başvurunuz için teşekkür ederiz ancak işletmeniz için ödeme işleme hizmeti sunamıyoruz.

en: Thanks for creating an account on %1$s. Your username is %2$s. You can access your account area to view orders, change your password, and more at: %3$s
tr: %1$s üzerinde hesap oluşturduğunuz için teşekkür ederiz. Kullanıcı adınız %2$s olarak belirlendi. Siparişleri görüntülemek, şifrenizi değiştirmek ve daha fazlasını yapmak için bu bağlantıyı tıklayarak hesabınıza erişebilirsiniz: %3$s

en: Thanks for your order. It’s on-hold until we confirm that payment has been received. In the meantime, here’s a reminder of what you ordered:
tr: Siparişiniz için teşekkür ederiz. Ödemenin alındığı tarafımızca doğrulanıncaya kadar siparişiniz askıya alındı. Bu sırada siparişinizin bir özetini aşağıda görebilirsiniz:

en: The "Any" attribute cannot be used for variable products synced with your GoDaddy Commerce product catalog. Please specify the attribute value for each variation, then save your changes.
tr: “Herhangi” niteliği, GoDaddy Ticaret ürün kataloğunuzla senkronize edilmiş değişken ürünler için kullanılamaz. Lütfen her değişken için nitelik değerini belirtin ve ardından değişikliklerinizi kaydedin.

en: The GoDaddy Payments onboarding status
tr: GoDaddy Payments başlangıç durumu

en: The GoDaddy Payments service ID
tr: GoDaddy Payments hizmeti no

en: The ID of the Federation Partner
tr: Federasyon Ortağının Kimliği

en: The ID of the customer
tr: Müşterinin no’su

en: The Sellbrite plugin is included in your hosting plan as GoDaddy Marketplaces. The plugin has been deactivated.
tr: Sellbrite eklentisi GoDaddy Marketplaces olarak hosting planınıza dahil edilmiştir. Eklenti etkisizleştirildi.

en: The URL to redirect the customer to.
tr: Müşterinin yeniden yönlendirileceği URL.

en: The access token string as issued by the authorization server.
tr: Yetkilendirme sunucusu tarafından oluşturulan erişim belirteci metni.

en: The amount a customer’s order must be greater than or equal to for the shipping method to be free.
tr: Gönderim yönteminin ücretsiz olması için müşterinin siparişinin daha büyük veya eşit olması gereken tutardır.

en: The amount a customer’s order must be greater than or equal to in order to select the shipping method.
tr: Gönderim yöntemini seçmek için müşterinin siparişinin daha büyük veya eşit olması gereken tutardır.

en: The care agent account on this site has been misconfigured. Please log in again to fix this issue.
tr: Bu sitedeki bakım temsilcisi hesabı yanlış yapılandırılmış. Bu sorunu düzeltmek için lütfen tekrar oturum açın.

en: The class for %s must implement the EmailNotificationContract interface
tr: %s öğesinin sınıfı EmailNotificationContract arayüzünü uygulamalıdır

en: The class for %s must implement the EmailTemplateContract interface
tr: %s öğesinin sınıfı EmailTemplateContract arayüzünü uygulamalıdır

en: The class name for %s must implement ConfigurableContract
tr: %s öğesinin sınıf ismi, ConfigurableContract öğesini uygulamalıdır

en: The connected GoDaddy Payments account is %1$s %2$s (Not the business owner's account? %3$sSwitch account%4$s).
tr: Bağlı GoDaddy Payments hesabı, %1$s %2$s (İşletme sahibinin hesabı değil mi? %3$sHesap değiştirin%4$s).

[ctx: The country's region]
en: Country Region
tr: Ülkenin Bölgesi

en: The date and time when the sender was verified in our system.
tr: Göndericinin sistemimizde doğrulandığı tarih ve saat.

en: The deadline to complete your payouts setup is coming up! To keep transacting with GoDaddy Payments and to get your money, verify your identity and add banking info.
tr: Ödemeler sayfası kurulumunuzu tamamlama son tarihiniz yaklaşıyor! GoDaddy Payments ile işlem yapmaya devam etmek ve paranızı almak için kimliğinizi doğrulayın ve banka bilgileri ekleyin.

en: The display name of the store.
tr: Mağazanın görünen ismi.

en: The email notification with ID %s is not available on this site
tr: %s nolu e-posta bildirimi bu sitede kullanılamıyor

en: The following note has been added to your order:
tr: Aşağıdaki not siparişinize eklendi:

en: The hosting platform the given account or site is running on
tr: Söz konusu hesabın veya sitenin üzerinde çalıştığı hosting platformu

en: The item's ID.
tr: Öğenin no’su.

en: The item's quantity.
tr: Öğenin miktarı.

en: The items included in the shipment.
tr: Gönderime dahil edilen öğeler.

en: The label associated with shipment.
tr: Gönderimle ilişkilendirilen etiket.

en: The label for a custom shipping provider.
tr: Bir özel gönderim sağlayıcısı için etiket.

en: The legal name of the business.
tr: İşletmenizin yasal ismi.

en: The nonce for validating the redirect after onboarding
tr: Başlangıçtan sonraki yeniden yönlendirmeyi doğrulama için geçici

en: The order ID.
tr: Sipariş no’su.

en: The payment method has been disabled so it will not appear on your checkout. Please check your email for more information.
tr: Ödeme yöntemi etkisizleştirildi ve ödeme deneyiminizde görünmeyecek. Lütfen daha fazla bilgi için e-postanızı kontrol edin.

en: The payment method has been disabled so it will not appear on your checkout. Please check your email for next steps.
tr: Ödeme yöntemi etkisizleştirildi ve ödeme deneyiminizde görünmeyecek. Lütfen sonraki adımlar için e-postanızı kontrol edin.

en: The payment method has been disabled so it will not appear on your checkout. Please set up your account to resume processing payments.
tr: Ödeme yöntemi etkisizleştirildi ve ödeme deneyiminizde görünmeyecek. Lütfen ödeme işlemeye devam etmek için hesabınızı kurun.

en: The phone number of your business.
tr: İşletmenizin telefon numarası.

en: The product plan the given account or site has purchased
tr: Söz konusu hesabın veya sitenin satın aldığı ürün planı

en: The product's ID.
tr: Ürünün no’su.

en: The product's variation ID.
tr: Ürünün varyasyon no’su.

en: The rate associated with the shipment.
tr: Gönderimle ilişkilendirilen ücret.

en: The remote parent ID in the request does not match the remote parent ID of the order.
tr: Talepteki uzak üst öğe no’su siparişin uzak üst öğe no’su ile eşleşmiyor.

en: The requirements below must be met in order to list this product. %1$sLearn more about product sync%2$s
tr: Bu ürünün listelenmesi için aşağıdaki gereksinimler karşılanmalıdır. %1$sÜrün senkronizasyonu hakkında daha fazla bilgi alın%2$s

en: The reseller private label ID (1 means GoDaddy, so not a reseller).
tr: Bayi özel etiket kimliği (1 GoDaddy anlamına gelir ve bir bayi belirtmez)

en: The scope the token granted.
tr: Belirtecin verildiği kapsam.

en: The settings parameter is required.
tr: Ayarlar parametresi gerekli.

en: The shipment ID.
tr: Gönderim no’su.

en: The shipment object associated with the shipping label.
tr: Gönderim etiketiyle ilişkilendirilen gönderim nesnesi.

en: The shipment object associated with the shipping rates.
tr: Gönderim ücretleriyle ilişkilendirilen gönderim nesnesi.

en: The shipment's creation date.
tr: Gönderimin oluşturulma tarihi.

en: The shipment's last updated date.
tr: Gönderimin son güncellenme tarihi.

en: The shipment's tracking URL.
tr: Gönderimin takip URL’si.

en: The shipment's tracking number.
tr: Gönderimin takip numarası.

en: The shipping label returned by the shipping provider.
tr: Gönderim sağlayıcısı tarafından döndürülen gönderim etiketi.

en: The shipping provider for the shipment.
tr: Gönderim için gönderim sağlayıcısı.

en: The shipping rates returned by the shipping provider.
tr: Gönderim sağlayıcısı tarafından döndürülen gönderim ücretleri.

en: The shipping type based on the chosen shipping method.
tr: Seçilen gönderim yöntemine bağlı olarak gönderim türü.

en: The site has email template overrides and hasn't enabled the Email Notifications feature.
tr: Sitede e-posta şablonu geçersiz kılmaları var ve E-posta Bildirimleri özelliği etkinleştirilmemiş.

en: The type of token this is.
tr: Bu belirtecin türüdür.

en: The unique identifier for the business.
tr: İşletmeniz için benzersiz tanımlayıcı.

en: The unique identifier for the store.
tr: Mağazanız için benzersiz tanımlayıcı.

en: There was a problem registering your site with Apple Pay. Please disable Apple Pay and try re-enabling, or %1$scontact support%2$s.
tr: Siteniz Apple Pay’e kaydedilirken bir sorun oluştu. Lütfen Apple Pay’i etkisizleştirip yeniden etkinleştirmeyi deneyin veya %1$sdestek ekibiyle iletişime geçin%2$s.

en: There was an error connecting to GoDaddy Payments. Please try again.
tr: GoDaddy Payments’a bağlanırken bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyin.

en: These are the card logos that are displayed to customers as accepted during checkout.
tr: Bunlar, ödeme sırasında müşterilere “kabul edildi” olarak gösterilen kart logolarıdır.

en: These settings are managed from the %s page
tr: Bu ayarlar %s sayfasından yönetilir.

en: This can take a few minutes. Please refresh to check.
tr: Bu işlem birkaç dakika sürebilir. Lütfen kontrol etmek için sayfayı yenileyin.

en: This charge has been fully captured
tr: Bu ücretlendirme eksiksiz bir şekilde yakalandı

en: This controls the title which the user sees during checkout.
tr: Bu, kullanıcının ödeme sırasında gördüğü başlığı kontrol eder.

en: This description will be displayed underneath the Local Delivery shipping method name in the Cart and Checkout pages.
tr: Açıklama, Sepet ve Ödeme sayfalarında Yerel Teslimat gönderim yöntemi ismi altında görüntülenir.

en: This email address belongs to another store. Please enter a different email address. If you already own this address, please reach out via %1$sGet Help%2$s.
tr: Bu e-posta adresi başka bir mağazaya ait. Lütfen farklı bir e-posta adresi girin. Zaten bu adresin sahibiyseniz lütfen %1$sYardım Alın%2$s sayfası üzerinden iletişime geçin.

en: This operation can take up to a few seconds. Please reload this page to check the current status.
tr: Bu işlem birkaç saniye sürebilir. Lütfen geçerli durumu görmek için bu sayfayı yeniden yükleyin.

en: This product has been listed on %s.
tr: Bu ürün, %s üzerinde listelendi.

en: This product hasn't been listed on %s yet.
tr: Bu ürün, henüz %s üzerinde listelenmedi.

en: This product is synced from the In-Person Catalog
tr: Bu ürün Yüz Yüze Kataloğundan senkronize edildi.

en: This product is synced to the In-Person Catalog
tr: Bu ürün Yüz Yüze Kataloğu’na senkronize edildi.

en: This product must meet all requirements below before creating a draft listing.
tr: Taslak listeleme oluşturulması için bu ürünün aşağıdaki tüm gereksinimleri karşılaması gerekir.

en: This setting %1$sdoes not%2$s change which card types the gateway will accept.
tr: Bu ayar, ağ geçicinin hangi kart türlerini kabul edeceğini %1$sdeğiştirmez%2$s.

en: This token is expired
tr: Bu belirtecin süresi doldu

en: Thousands separator
tr: Binlik ayırıcı

en: Tip
tr: İpucu

en: Title
tr: Başlık

[ctx: Title for the WooCommerce > Home page]
en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Title in Checkout
tr: Ödeme Başlığı

en: To benefit from streamlined shipping and label printing, please ensure your store is located in the US, UK, Canada, or Australia.
tr: Kolaylaştırılmış gönderimden ve etiket yazdırmadan yararlanmak için lütfen mağazanızın ABD, Birleşik Krallık, Kanada veya Avustralya’da olduğundan emin olun.

en: To get your funds deposited to your bank account, verify your identity and add your banking info. %1$sSet up payouts%2$s
tr: Ödemelerin banka hesabınıza aktarılması için kimliğinizi doğrulayın ve banka bilgilerinizi ekleyin. %1$sÖdemeleri kur%2$s

en: To sync to In-Person you must have at least one catalog selected.
tr: Yüz Yüze’ye senkronize etmek için en az bir katalog seçmeniz gerekir.

en: To sync to WooCommerce you must have at least one catalog selected.
tr: WooCommerce’e senkronize etmek için en az bir katalog seçmeniz gerekir.

en: Track advanced eCommerce events and more with Google Analytics. This feature replaces the %1$sGoogle Analytics%2$s and %3$sGoogle Analytics Pro%4$s plugins.
tr: Google Analizleri ile gelişmiş E-ticaret etkinliklerini ve daha fazlasını takip edin. Bu özellik %1$sGoogle Analytics%2$s ve %3$sGoogle Analytics Pro%4$s eklentilerinin yerine geçer.

en: Track profit and cost of goods for your store. Generate profit reports by date, product, category, and more. This feature replaces the %1$sCost of Goods%2$s plugin.
tr: Mağazanız için kâr ve ürün maliyeti takibi yapın. Tarihe, ürüne, kategoriye ve daha fazlasına göre kâr raporları oluşturun. Bu özellik %1$sCost of Goods%2$s eklentisinin yerine geçer.

en: Tracking URL: %s
tr: Takip URL’si: %s

en: Tracking number
tr: Takip numarası

en: Transaction ID %s
tr: İşlem no: %s

en: Transaction Type
tr: İşlem Türü

en: Transaction manually refunded from WooCommerce.
tr: İşlem için WooCommerce tarafından manuel para iadesi yapıldı.

en: Transaction refunded by %1$s from WooCommerce.
tr: İşlem için WooCommerce’in %1$s ödeme ağ geçidi tarafından para iadesi yapıldı.

en: Trouble checking out? We're here to help. Please reply to this email if you have any questions or need our assistance.
tr: Ödeme konusunda sorun mu yaşıyorsunuz? Yardıma hazırız. Herhangi bir sorunuz varsa veya yardıma ihtiyaç duyuyorsanız lütfen bu e-postayı yanıtlayın.

en: URL for the WooCommerce email settings screen for the email notification
tr: E-posta bildirimi için WooCommerce e-posta ayarları ekranı URL’si

en: Unable to add payment method to your account. Please try again.
tr: Ödeme yöntemi hesabınıza eklenemedi. Lütfen tekrar deneyin.

en: Unable to retrieve the email sender data.
tr: E-posta göndericisi bilgileri alınamadı.

en: Unique email notification ID.
tr: Benzersiz e-posta bildirimi no.

en: Unique email notification category ID.
tr: Benzersiz e-posta bildirimi kategorisi no.

en: Unique email notification name (matches the ID).
tr: Benzersiz e-posta bildirimi ismi (kimlikle eşleşen).

en: Unique email notification setting ID.
tr: Benzersiz e-posta bildirimi ayar no.

en: Unique email notification setting name (matches the ID).
tr: Benzersiz e-posta bildirimi ayar ismi (no ile eşleşen).

en: Unique email template ID.
tr: Benzersiz e-posta şablonu no.

en: Unique email template name (matches the ID).
tr: Benzersiz e-posta şablonu ismi (no ile eşleşen).

en: Unique email template setting name.
tr: Benzersiz e-posta şablonu ayarı ismi.

en: Unique onboarding setting ID.
tr: Benzersiz başlangıç ayarı no’su.

en: Unique onboarding setting name (matches the ID).
tr: Benzersiz başlangıç ayarı ismi (no ile eşleşen).

en: Unknown error.
tr: Bilinmeyen hata.

en: Update Store
tr: Mağazayı Güncelle

en: Update settings
tr: Ayarları güncelle

en: Use <code>[qty]</code> for the number of items, <br/><code>[cost]</code> for the total cost of items, and <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> for percentage based fees.
tr: Öğe sayısı için <code>[qty]</code>, öğelerin toplam maliyeti için <br/><code>[cost]</code> ve yüzde bazlı ücretler için<code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> kullanın.

en: Use GoDaddy Payments Selling in Person to sync local pickup and delivery orders to your Smart Terminal. Sell anything, anywhere and get paid fast with next-day deposits.
tr: Yerel paket alım ve teslimat siparişlerini Akıllı Terminalinizle senkronize etmek için GoDaddy Yüz Yüze Satış’ı kullanın. Dilediğiniz ürün veya hizmeti dilediğiniz yerde satın ve ödemenin sonraki gün yapıldığı işlemlerde hızlı ödeme alın.

en: Use a new payment method
tr: Yeni bir ödeme yöntemi kullanın

en: User %s could not be logged in.
tr: %s adlı kullanıcının oturumu açılamadı.

en: User does not have permission to manage WooCommerce
tr: Kullanıcı, WooCommerce’i yönetme iznine sahip değil

en: Username: %s
tr: Kullanıcı adı: %s

en: View Draft Listing
tr: Taslak Listelemeyi Görüntüle

en: Virtual Terminal
tr: Sanal Terminal

en: Wallet payments cannot be used for carts with multiple shipments.
tr: Cüzdan ödemeleri birden fazla gönderimi olan sepetler için kullanılamaz.

en: Warning! Plain Permalinks Detected
tr: Uyarı! Düz Kalıcı Bağlantılar Tespit Edildi

en: We accept major credit/debit cards and cash.
tr: Önemli kredi/banka kartlarıyla ve nakit olarak ödeme yapabilirsiniz.

en: We cannot process your order with the payment information that you provided. Please use a different payment account or an alternate payment method.
tr: Sağladığınız ödeme bilgileriyle siparişinizi işleme alamıyoruz. Lütfen farklı bir ödeme hesabı ya da alternatif bir ödeme yöntemi kullanın.

en: We have finished processing your order.
tr: Siparişinizi işleme aldık.

en: Weight units
tr: Ağırlık birimleri

en: Welcome to GoDaddy Marketplaces!
tr: GoDaddy Marketplaces’a hoş geldiniz!

en: What is Marketplaces &amp; Social?
tr: Pazarlar ve Sosyal nedir?

en: What products are eligible for Marketplaces & Social sales channels?
tr: Pazarlar ve Sosyal satış kanalları için hangi ürünler uygun?

en: Whether or not the site is sold by a reseller.
tr: Sitenin bir bayi tarafından satılıp satılmadığını belirtir.

en: Whether the account can manually switch between extension versions.
tr: Hesabın, uzantı sürümleri arasında manuel olarak geçiş yapıp yapamadığını belirtir.

en: Whether the customer should be allowed to enter coupons.
tr: Müşterinin kupon girmesine izin verilmesi gerekip gerekmediğini belirtir.

en: Whether the email notification can only be sent manually.
tr: E-posta bildiriminin yalnızca manuel olarak gönderilebilip gönderilemeyeceğini belirtir.

en: Whether the email notification setting can have multiple values.
tr: E-posta bildirimi ayarının birden fazla değeri olup olamayacağını belirtir.

en: Whether the email notification setting is required.
tr: E-posta bildirimi ayarının gerekli olup olmadığını belirtir.

en: Whether the email notification will be sent to administrators.
tr: E-posta bildiriminin yöneticilere gönderilip gönderilmeyeceğini belirtir.

en: Whether the onboarding setting can have multiple values.
tr: Başlangıç ayarının birden fazla değeri olup olamayacağını belirtir.

en: Whether the onboarding setting is required.
tr: Başlangıç ayarının gerekli olup olmadığını belirtir.

en: Whether the payment gateway is enabled.
tr: Ödeme ağ geçidinin etkinleştirilip etkinleştirilmediğini belirtir.

en: Whether to require customer email.
tr: Müşteri e-postası alanının doldurulması zorunlu alan olup olmayacağını belirtir.

en: Whether to require customer phone.
tr: Müşteri telefonu alanının doldurulması zorunlu alan olup olmayacağını belirtir.

en: Whether to require customer shipping address.
tr: Müşteri gönderim adresinin doldurulması zorunlu alan olup olmayacağını belirtir.

en: White
tr: Beyaz

en: White with outline
tr: Ana hat ile beyaz

en: WooCommerce charges or authorizations/captures as well as refunds and voids made in your Staging site will process normally in your GoDaddy Payments account.
tr: WooCommerce ücretleri veya yetkilendirmeleri/yakalamaları ile Prova sitenizdeki para iadeleri ve geçersiz kılmalar genelde GoDaddy Payments hesabınızda işlenir.

en: WooCommerce is not available
tr: WooCommerce kullanılamıyor

en: Yards
tr: Yard

en: You are about to disconnect your Stripe account. Your store will not be able to process transactions using Stripe until you connect an account again.
tr: Stripe hesabınızın bağlantısını kesmek üzeresiniz. Tekrar hesap bağlayana kadar mağazanız Stripe kullanarak işlem işleyemeyecek.

en: You attempted to edit an item that does not exist. Perhaps it was deleted?
tr: Mevcut olmayan bir öğeyi düzenlemeye çalıştınız. Belki öğe silinmiştir?

en: You attempted to install a blocked plugin.
tr: Engellenmiş bir eklentiyi kurma girişiminde bulundunuz.

en: You do not have permission to perform this action.
tr: Bu eylemi gerçekleştirme izninize sahip değilsiniz.

en: You haven't added any sales channels yet. Add sales channels in order to post your listings on third party marketplaces and social platforms.
tr: Henüz herhangi bir satış kanalı eklemediniz. Listelemelerinizi üçüncü taraf pazarlarda ve sosyal platformlarda yayımlamak için satış kanalları ekleyin.

en: You haven't completed the necessary steps to verify your identity with GoDaddy Payments. Until you do that, you won't be able to take any payments or deposit your funds.
tr: Kimliğinizi GoDaddy Payments ile doğrulamak için gerekli adımları tamamlamadınız. Bu işlemi tamamlayana kadar ödeme alamayacaksınız veya hesabınıza ödeme aktarılamayacak.

en: You haven't connected this sales channel yet.
tr: Henüz bu satış kanalına bağlanmadınız.

en: You're about to open GoDaddy Payments account signup. In just a few minutes, you'll return here to enable secure payments in your checkout.
tr: GoDaddy Payments hesap kaydı sayfasını açmak üzeresiniz. Yalnızca birkaç dakika içinde, ödeme deneyiminizde güvenli ödemeleri etkinleştirmek için bu sayfaya döneceksiniz.

en: You're all set to take payments with GoDaddy Payments!
tr: GoDaddy Payments ile ödeme almaya hazırsınız!

en: You're just a few minutes from processing payments.
tr: Yalnızca birkaç dakikanızı ayırıp başvurunuzu tamamlayarak ödeme işlemeye başlayabilirsiniz.

en: You've got money waiting with GoDaddy Payments! Add your banking info to get your payouts deposited.
tr: GoDaddy Payments’ta bekleyen paranız var! Ödemelerin hesabınıza aktarılması için banka bilgilerinizi ekleyin.

en: You've got money waiting with GoDaddy Payments! Verify your identity and add your banking info to get your payouts deposited.
tr: GoDaddy Payments’ta bekleyen paranız var! Ödemelerin hesabınıza aktarılması için kimliğinizi doğrulayın ve banka bilgilerinizi ekleyin.

en: You've still got money waiting with GoDaddy Payments! Verify your identity and add your banking info as soon as you can to get your funds and keep taking payments.
tr: Hala GoDaddy Payments’ta bekleyen paranız var! Mevduatınıza ulaşabilmek ve ödeme almaya devam edebilmek için en kısa sürede kimliğinizi doğrulayın ve banka bilgileri ekleyin.

en: You've used 90&#37; of your included monthly Marketplaces and Social orders. Upgrade soon to process more orders. %1$sUpgrade Plan%2$s
tr: Paketinize dahil edilen aylık Pazarlar ve Sosyal siparişlerinizin 90&#37; tanesini kullandınız. Daha fazla sipariş işlemek için çok beklemeden planınızı yükseltin. %1$sPlanı Yükselt%2$s

en: You've used all your included monthly Marketplaces and Social orders. Upgrade now to process more orders. %1$sUpgrade Plan%2$s
tr: Paketinize dahil edilen aylık Pazarlar ve Sosyal siparişlerinizin tümünü kullandınız. Daha fazla sipariş işlemek için hemen planınızı yükseltin. %1$sPlanı Yükselt%2$s

en: Your GoDaddy Payments account has been closed.
tr: GoDaddy Payments hesabınız kapatıldı.

en: Your GoDaddy Payments account has been terminated.
tr: GoDaddy Payments hesabı sonlandırıldı.

en: Your GoDaddy Payments account needs attention.
tr: GoDaddy Payments hesabınızla ilgilenmeniz gerekiyor.

en: Your Stripe account needs to be set up.
tr: Stripe hesabınızın kurulması gerekiyor.

en: Your account has been closed.
tr: Hesabınız kapatıldı.

en: Your billing address doesn't match your payment card information. Please update the billing address to submit your order.
tr: Fatura adresiniz ödeme yaptığınız kartın bilgileriyle eşleşmiyor. Lütfen siparişinizi göndermek için fatura adresinizi güncelleyin.

en: Your email and cart will be saved so we can send you an email reminder about this order.
tr: E-posta adresiniz ve sepetiniz kaydedilecek. Böylece size bu siparişle ilgili hatırlatma e-postası gönderebileceğiz.

en: Your hosting plan now offers editable WooCommerce emails, no plugin required!
tr: Hosting planınız artık eklentisiz kullanabileceğiniz düzenlenebilir WooCommerce e-postaları sunuyor!

en: Your order is ready for pickup.
tr: Siparişiniz alım için hazır.

en: Your order on %s has been partially refunded. There are more details below for your reference:
tr: %s siparişiniz için kısmi para iadesi yapıldı. Daha fazla ayrıntı için aşağıya bakın:

en: Your order on %s has been refunded. There are more details below for your reference:
tr: %s siparişiniz için para iadesi yapıldı. Daha fazla ayrıntı için aşağıya bakın:

en: Your package is on the way!
tr: Paketiniz yola çıktı!

en: Your password has been automatically generated: %s
tr: Şifreniz otomatik olarak oluşturuldu: %s

en: Your products, everywhere.
tr: Her platformda ürün satışı yapın.

en: Your shopping cart has been reserved and is still waiting for you! In your cart, you left the following products:
tr: Alışveriş sepetiniz rezerve edildi ve hala sizi bekliyor! Sepetinizde şu ürünleri bıraktınız:

en: Your shopping cart was reserved a few days ago and it will expire soon. In your cart, you left the following products:
tr: Alışveriş sepetiniz birkaç gün önce rezerve edildi ve yakında süresi dolacak. Sepetinizde şu ürünleri bıraktınız:

en: Your store address must be in the US and currency US dollars in order to sync products, inventory, and orders with Marketplaces & Social sales channels.
tr: Ürünleriniz, envanterinizi ve siparişlerinizi Pazarlar ve Sosyal satış kanallarıyla senkronize edilmesi için mağaza adresinizin ABD’de ve para biriminizin ABD doları olması gerekir.

en: Your store weight and dimensions units must be in "lbs" and "in" in order to sync products, inventory, and orders with Marketplaces & Social sales channels.
tr: Ürünleriniz, envanterinizi ve siparişlerinizi Pazarlar ve Sosyal satış kanallarıyla senkronize edilmesi için mağazanızın ağırlık ve boyut birimlerinin “kg” ve “cm” olması gerekir.

en: Your {site_title} order is ready for pickup!
tr: {site_title} siparişiniz alım için hazır!

en: Your {{site_title}} account has been created!
tr: {{site_title}} hesabınız oluşturuldu!

en: Your {{site_title}} order #{{order_number}} has been partially refunded
tr: {{order_number}} numaralı {{site_title}} siparişiniz için kısmi para iadesi yapıldı.

en: Your {{site_title}} order #{{order_number}} has been refunded
tr: {{order_number}} numaralı {{site_title}} siparişiniz için para iadesi yapıldı

en: Your {{site_title}} order has been received!
tr: {{site_title}} siparişiniz alındı!

en: Your {{site_title}} order is now complete
tr: {{site_title}} siparişiniz hazırlandı

en: You’ve received the following order from %1$s:
tr: %1$s adlı müşteriden aşağıdaki sipariş formunu aldınız:

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has failed
tr: [{site_title}]: #{order_number} numaralı sipariş başarısız oldu

en: [{{site_title}}]: New order #{{order_number}}
tr: [{{site_title}}]: {{order_number}} numaralı yeni sipariş

en: [{{site_title}}]: Order #{{order_number}} has been cancelled
tr: [{{site_title}}]: {{order_number}} numaralı sipariş iptal edildi

en: a paid status
tr: bir ödendi durumu

[ctx: credit card transaction type]
en: Authorization
tr: Yetkilendirme

en: expires %s
tr: %s tarihinde sona eriyor

[ctx: name of the default email notification template]
en: Default
tr: Varsayılan

[ctx: noun, credit card transaction type]
en: Charge
tr: Ödeme

en: or
tr: veya
